Страница 2 из 3 ПерваяПервая 123 ПоследняяПоследняя
Показано с 16 по 30 из 38

Тема: Фавероль

  1. #16

    Re: Фавероль

    Здравствуйте! Интересуют цыплята породы фавероль (лососевая). У кого можно заказать десяток суточных ориентировочно на 25-30 марта (предпочтительно в Киевской или Житомирской области). И по какой цене.

  2. #17
    Новичок
    Регистрация
    05.01.2013
    Адрес
    Киев-Богуслав
    Сообщений
    2

    Re: Фавероль

    И Я тоже желаю приобрести,жду предложений

  3. #18
    Местный Аватар для Volk60
    Регистрация
    14.01.2010
    Адрес
    Славянск UA
    Сообщений
    215

    Re: Фавероль

    Чтож вы все так далеко живете))).

  4. #19

    Re: Фавероль

    Народ, в мене питання до тих, хто вже тримає фавероль: які у вас показники продуктивності цієї породи, а саме - скільки вони несуть яєць і якої ваги досягають. Я в минулому році прикупив 1 сім'ю курчат фаверолей, зараз є півень і 2 курки. Кури досі не занеслись (вивід квітень минулого року), а вага півня - 2,2 кг, в той час як безпородні кури моєї мами несуться з 6 місяців, а такі ж безпородні півні досягли ваги 2,5 кг (утримуються разом з фаверолями). От і виходить в мене з фаверолей - ні м'яса, ні яєць. Звичайно, я так просто здаватись не збираюсь, буду шукати курей цієї породи з кращими показниками, бо з цих, що є я і курчат чи яйця людям запропонувати посоромлюсь. А як у вас?

  5. #20

    Re: Фавероль

    Мовчать наші любителі і розводчики фаверолей, хоч би хто камінь кинув у мою сторону. Або не прочитали мій пост, або просто сказати нічого. Бо в самих птиця така ж, як у мене. А в мене вчора відбулося несподіване продовження цього питання.
    1. Я попрозвонював людей, які продають півнів фавероль - ні в кого не виявилось півнів хоча б 3,5 кг.
    2.Я розмістив оголошення, що куплю такого півня - поки що жодних пропозицій.
    3.Я розмістив таке ж питання на російському форумі вчора і отримав от який відгук:"Вот буквально вчера купила эл.весы и пошла "мерить" весь двор. Добралась и до фаверолей: курочки 3500, петушки до 4500 чуть не дотягивают. Несутся уже месяца полтора очень исправно! Что радует! Им 10 месяцев. По породным признакам они ещё растут." Значить, є все-таки фавероль, у якої не тільки пір'я, а й м'ясо. В зв'язку з цим в мене виникло 2 звернення.

    - - - Добавлено - - -

    1.Шановні розводчики і продавці фаверолі! Якщо ви вже займаєтесь породою і недешево продаєте інкубаційні яйця, молодняк і дорослих курей, вкладіть трохи грошей і придбайте птицю, яка відповідає стандарту породи (кордони відкриті), а якщо та, що у вас є, не відповідає цьому стандарту, направте її прямим ходом у суп і не розповсюджуйте таку птицю. Бо те, чим ви займаєтесь сьогодні - це не тільки гроші сьогодні, а й ваша репутація завтра, яка здатна принести вам додаткові гроші або не принести взагалі.

    2.Шановні бажаючі придбати курей породи фавероль! Якщо ви хочете купити щось мале і гарне, купіть карликову фавероль і вона так само буде бігати по подвір'ю і радувати ваше око. Якщо ж ви все ж хочете придбати велику фавероль, не полінуйтесь відкрити стандарт породи і подивитись, що курка фавероль має бути мінімум 3 кг, а півень - мінімум 3,5 кг. не повторюйте моїх помилок і не купуйте 2-х кілограмових фаверолей, бо фавероль - це не тільки борода і 5 пальців на ногах, а й 3-4 кг ніжного м'яса.

  6. #21

    Re: Фавероль

    Ніхто сюди не пише...Виходить не форум, а мій блог...Ну нічого, продовжим...Знайшов важку фавероль, замовив яйця на квітень. А цих продам. Недорого. Якщо хтось захоче...

  7. #22

    Re: Фавероль

    Доброго вечора! У мене теж є декілька фаверолек. 2 курочки 1.7 місяців почали яйцекладку в 9 місяців и дуже вправно ( зимували на дворі в затепленому літньому курнику.) Важать близько 3-3.5 кілограмів (зважу напишу). А молодняк 8 місяцив 6 півнів і 3 курочки яйця привезені із закордону. 2 півни підходять по стандартам други не дотягують, курочки теж.

  8. #23

    Re: Фавероль

    Буду шукати справжніх фаверолей

  9. #24

    Re: Фавероль

    Интересует молодняк фавероль или яйцо на инкубацию. Рассмотрю также другие предложения по мясо яичным породам.

  10. #25
    Принят
    Регистрация
    27.08.2010
    Адрес
    Киевская обл, Ровжи
    Сообщений
    29

    Re: Фавероль

    Интересые вопросы по фавероли. По поводу яиц: в позапрошлом году, когда были первые куры в моей жизни(и первые фавероли) - начали проявлять признаки яйценесения в 7 месяцев. к 10 месяцам уже неслись на полную катушку. Не помню сколько конкретно яиц было - но соотношение примерно 8 кур=5 яиц в день. Нам было реально много. Сейчас у меня уже 2 поколения с разницей в год - так вот молодняк прошлого года, которому уже 10 месяцев так и не начал нестись, впрочем как и "старички", которые так и не вышли из осенней линьки-перерыва уже больше 2-х месяцев практически не несутся. Я грешу на погоду(все таки прошая зима была теплее) и количество петухов(все никак не разберемся кого из новеньких оставлять).
    По поводу веса - надо как-то своих взвесить. Кстати, какой метод взвешивания? У вас сидят спокойно на электронных весах? В общем, попробую своих замерять.

    Точно помню, что тушка не самого крупного петуха в 6 месяцев была 1, 6 кг (это уже совсем без ничего). Это много или мало?

    Если кто-то замутит что-то по фаверолям из России или Европы - готова поучаствовать.

  11. #26

    Re: Фавероль

    Цитата Сообщение от leala Посмотреть сообщение
    Я грешу на погоду(все таки прошая зима была теплее) и количество петухов(все никак не разберемся кого из новеньких оставлять).
    Такі кури, як фавероль, не мають особливо реагувати на пониження температури - вони достатньо великі і добре оброслі пір'ям. Фівероль в мене теж не несеться, але колись я тримав браму і кохінхінів, то вони неслись і в мороз.

    Цитата Сообщение от leala Посмотреть сообщение
    По поводу веса - надо как-то своих взвесить. Кстати, какой метод взвешивания? У вас сидят спокойно на электронных весах? В общем, попробую своих замерять.
    В мене немає електронних вагів для курей. Важив у капроновому мішку, підчіплюючи його на гак вагів

    Цитата Сообщение от leala Посмотреть сообщение
    Точно помню, что тушка не самого крупного петуха в 6 месяцев была 1, 6 кг (это уже совсем без ничего). Это много или мало?

    Если кто-то замутит что-то по фаверолям из России или Европы - готова поучаствовать.
    Якщо тушка була 1,6 кг, то сам півень був приблизно 3 кг живий.

    - - - Добавлено - - -

    Хто має фавероль - розміщуйте фото своїх питімців

  12. #27

    Re: Фавероль

    Підскажіть як вставити фото

    - - - Добавлено - - -

    Це минулорічні фавероль 1.7 - 3кг

  13. #28

    Re: Фавероль

    Фото вставляєте через радикал http://www.radikal.ru/ Завантажуєте туди фото, потім звідти копіюєте посилання (здається, друга строка) і вставляєте її в своє повідомлення.

  14. #29
    Продовжимо тему про фаверолі. Я із минулорічних курчат фаверолей, куплених "від найкращих імпортних плідників" залишив одну курку. Як я вже писав вище, у великої птиці мене цікавить не тільки зовнішній вигляд, а й продуктивні якості, які, на жаль, у розповсюджувачів птиці часто відходять на другий план. Ця курка виявилась справді великою і важкою, занеслась пізно, але неслась непогано і зараз заквоктала. Недавно я прикупив яєць фаверолей, довго шукав, але ніби-то знайшов, що хотів. В усякому разі на фото продавця видно, що птиця велика і масивна, а сама продавець склала враження порядної людини. З 20 яєць я отримав 13 курчат, тож тепер ростуть. 10 відвіз до мами, в неї якраз квочка висиділа курчат, тепер мої фаверольки отримали "маму" Троє залишились в мене, сфотографую, поміщу фото. Півня, якого виростив із куплених минулого року курчат, зарубали. Це той, що був 2,2 кг взимку. Так от, за словами моєї мами (я сам не пробував його м'яса), воно (м'ясо того півня) не таке смачне і запашне, як м'ясо її безпородних курей. Питання до любителів фаверолі: чи пробували ви м'ясо ваших фаверолей і чи відрізняється воно і в яку сторону від м'яса інших курей. Бо в літературі пишуть, що м'ясо фаверолі відрізняється вишуканим смаком і гарною консистенцією і подавалось в кращих ресторанах Франції. Цікаво суб'єктивна оцінка кожного, хто пробував м'ясо фаверолі. Чекаю відгуків

  15. #30
    VIP Аватар для captain Grey
    Регистрация
    10.08.2010
    Адрес
    Украина, Сумы, ул.г.Правды
    Сообщений
    3,142
    Чекаємо на фото.
    Grey... captain Grey.

    Українська - моя рідна мова!

Страница 2 из 3 ПерваяПервая 123 ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •