Показано с 1 по 4 из 4

Тема: Комп'ютерні програми і проблеми

  1. #1

    Комп'ютерні програми і проблеми

    Доброго часу доби всім! Кожен має ПК але не завжди все так добре, бувають проблеми. А також хочеться мати якісне програмне забезпечення. Давайте в темі ділитися досвідом та питаннями
    Почну я:



    Не всі користувачі мають дисковода чи просто не хочеться писати на диск. Для початку нам потрібно програму UltraISO скачати її можна тут.
    Далі потрібно мати ISO образ Windows який ви хочете встановити, його можна знайти в інтернеті або ж скопіювати оригінальний диск Windows.І не забуваємо про флешку її розмір задежить від ISO образа ОС.

    Заходимо в UltraISO і відкриваємо файл-образ Windows:



















    Знаходимо файл ISO і натискаємо відкрити:



















    Далі переходимо до запису:




















    Вибираємо вашу флешку її форматуємо і натискаємо на запис:



















    Отримуємо флешку з операційною системою Windows!

    Встановлюємо Windows так само, як з диска тільки потрібно вибрати загрузку з флешки в Bios

    Последний раз редактировалось Влад_@; 07.12.2011 в 22:38.

  2. #2
    Вы почему кефир не кушаете? Аватар для xamgelo
    Регистрация
    17.06.2007
    Адрес
    Odessa
    Сообщений
    7,141
    А я вже й забув, що будь-яку ОС можна ще й з диска встановити. І взагалі, що ті диски ще ійснують. Маємо на всі комп'ютери лише один привід. Не впевнений, що працює, може й геть порохом заріс.
    Для Windows 7 потрібна флешка мінімум 4 ГБ. Для Лінуха залежно від дістрибутиву, наявності швидкого інтернету та власних побажань від 100МБ до 1ГБ, є образи й DVD розміру, так там можна без інтернету відразу встановити систему хоч на суахілі хоч на тагалог хоч на мові мумба-юмба

    ---------- Добавлено 08.12.2011 в 01:01 ---------- Предыдущее сообщение было размещено 07.12.2011 в 23:39 ----------

    Загрузочную флешку Винды можно сделать и без UltraISO. А то UltraISO тоже не бесплатная вообще-то
    А) использовать Windows 7 USB/DVD Download Tool , бесплатную утилиту от этих гадов
    Б) Гораздо сложнее с первого взгляда, но полностью только средствами Винды с использованием командной строки. Такой себе способ для линуксоидов, которых чего-то занесло в Винду
    я тАк думаю...

  3. #3
    Не бесплатна, але я дав на силку де хоч і пише, що потрібно заплатити все нормально працює в пробному режимі!

  4. #4
    Местный Аватар для Vavilen
    Регистрация
    26.12.2010
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    3,059
    Ну если давать ссылку на триал версию - тогда уж лучше так: http://www.ezbsystems.com/ultraiso/download.htm

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •