Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12
Показано с 16 по 20 из 20

Тема: Будівництво моєї хатинки в м. Чигирин Черкаська обл.

  1. #16
    Новичок
    Регистрация
    30.05.2011
    Адрес
    г.Чигирин
    Сообщений
    6
    Почему именно по этапам??? Финансы???
    Так, питання у фінансах, плюс багато часу займають папери......лише одні містобудівні умови прийшлося чекати поки виготовлять (при умові типові) двамісяці.... радує те, що всі папери вже готові при монтажу фундаменту рекомендують, щоб він вистоявся, перезимував.....

  2. #17
    Дежурный по камбузу Аватар для Lghomer
    Регистрация
    03.06.2007
    Адрес
    Одесса, Сухой Лиман
    Сообщений
    21,668
    Цитата Сообщение от Mak7 Посмотреть сообщение
    при монтажу фундаменту рекомендують, щоб він вистоявся, перезимував.....
    Это байки - если дом даже из гранитных глыб и не более 3-ех этажей, то через 14 дней можно гнать перший поверх.

    А вот финансы и бумажки ... таки дааааа ... тут ничего не попишешь.

  3. #18
    Новичок
    Регистрация
    30.05.2011
    Адрес
    г.Чигирин
    Сообщений
    6
    Klim, підкажіть, будь-ласка, ракушку із якого місця (карєра) ви брали, яку міцність порекомендуєте на кожен поверх

    ---------- Добавлено в 23:00 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 22:56 ----------

    можливо так і буде, ділянку вже спланували літом, земельні роботи по фундаменту покажуть наскільки дорого получиться.....в нас щоб провести три фази необхідно більше 10 тис.грн...

  4. #19
    У меня не "ракушка", а так называемый "котелец" из Красных Окон Одесской области. От классического ракушняка он отличается повышенной плотностью, отсутвием крупных пустот и практически белым цветом.
    Жуткий зануда из болота

  5. #20
    VIP Аватар для captain Grey
    Регистрация
    10.08.2010
    Адрес
    Украина, Сумы, ул.г.Правды
    Сообщений
    3,142
    Цитата Сообщение от Mak7 Посмотреть сообщение
    ...Так, товщини 38 см. малувато, тому в майбутньому хочу обложить будинок цеглою
    Пропоную розглянути варінт обкладати цеглою зразу. Уявіть собі, тілько но прибрали за будівельниками,а треба знову готовитись до прибирання. Краще трохи напружитись, але збудувати стіни "під ключ". Я так і робив


    ---------- Добавлено в 17:00 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 16:55 ----------

    Цитата Сообщение от Mak7 Посмотреть сообщение
    ...в нас щоб провести три фази необхідно більше 10 тис.грн...
    Але потім будете радіти що провели саме три фази - для будинка,а особливо, господарства, 380В, як новорічний подарунок.
    Grey... captain Grey.

    Українська - моя рідна мова!

Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •