Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 15 из 18

Тема: База любителів породної птиці України

  1. #1

    База любителів породної птиці України

    Народ! В мене є ідея створити базу любителів породної птиці України. Я таку бачив на російському форумі, дуже гарно. Написати, хто яку породу птицю тримає і контакти (місто, телефон або інші). Звісно, якщо це не суперечить правилам форуму. Це дасть можливість людям швидко знайти птицю, яка їм потрібна, щось купити, продати, обміняти або дістати пораду від тих, хто вже має досвід утриманні тієї чи іншої породи. Що думаєте?

  2. #2
    VIP Аватар для Руня
    Регистрация
    17.04.2009
    Адрес
    лес, 70 км на север от киева
    Сообщений
    2,199
    поддерживаю! очень сложно найти действительно породную псису. обещаю делитья найденной и проверенной информацией.
    БОЖЕ, УКРАIНУ ЗБЕРЕЖИ! ГОСПОДИ, ПОМИЛУЙ НАС!
    ЖуЖу мой, заходите, буду рада

  3. #3
    Новичок
    Регистрация
    13.07.2012
    Адрес
    Николаев
    Сообщений
    5

    Re: База любителів породної птиці України

    Лично мне эта база ох как нужна!!!!
    Не знаю к кому обратиться за инкубационным яйцом
    Яично - мясной породистой птицы!!!

  4. #4

    Re: База любителів породної птиці України

    Та бачите, щось ніхто не хоче розміщатись тут А яку птицю Ви шукаєте?

  5. #5
    Дежурный по камбузу Аватар для Lghomer
    Регистрация
    03.06.2007
    Адрес
    Одесса, Сухой Лиман
    Сообщений
    21,668

    Re: База любителів породної птиці України

    Цитата Сообщение от ss Посмотреть сообщение
    Та бачите, щось ніхто не хоче розміщатись тут А яку птицю Ви шукаєте?
    Просто надо начать кому-то. Идея оч-хорошая - если надо что-то от меня в смысле от форума я всегда поддержу.

  6. #6
    Новичок
    Регистрация
    13.07.2012
    Адрес
    Николаев
    Сообщений
    5

    Re: База любителів породної птиці України

    Я хочу выращивать кур в первую очередь на яйцо, но и мясо конечно не лишнее.
    Поэтому ищу инкубационные яйца породистых курочек.
    То, что предлагает наш рынок это в основном сомнительные кроссы(в лучшем случае),
    если я не права, прошу меня направить на путь истинный. Кур на один год я не хочу,
    хочу чтобы они были "мои"...
    Я на таких красавцев насмотрелась на этом сайте...
    Хотелось бы хотя бы узнать цены на яйца, потом определиться какую породу и сколько
    я могу осилить(в материальном плане )

  7. #7

    Re: База любителів породної птиці України

    Спочатку Вам потрібно визначитись, що Ви хочете: яйця, м'ясо чи "красавцев". Частіше всього воно не поєднується між собою. Якщо Ви - початківець і ніколи не тримали курей, почніть з безпородних, сільських. Вони витривалі, пристосовані до умов годівлі, несуть яйця і м'ясо, але в менших кількостях, ніж спеціалізовані породи. Купіть простенький інкубатор, яєць на базарі, виведіть своїх курчат, це буде першим кроком у формуванні Вашого стада. Тут Ви потренуєтесь, як це буває - з яйця отримати курча, а з нього - курку. Наступного року серед цих курей може виявитись декілька квочок, вони допоможуть Вам примножити Ваше стадо. Інший шлях - купити промислові кроси, які Ви відкидаєте. Це не так вже погано, як може здатись на перший погляд. Як правило, це птиця, відселекціонована на один показник, скажем, на яйценоскість. Це означає, що вони несуть яєць більше, ніж інші кури. Правда, є одне "але". Ви отримаєте від них кількість яєць, зазначену в паспорті, породи лише за умов годівлі і утримання як на птахофабриках. В домашньому господарстві такі умови створити, як правило, не вдається, особливо в зимовий період, отже, восени і взимку Ви можете залишитись взагалі без яєць. Результат - Ви отримуєте від цих кросів яєць ще менше, ніж від безпородних. Але на літо їх можна брати. Що стосується курей "на один год"... то яку б породу Ви не обрали, курей треба тримати ЛИШЕ ОДИН РІК. Протягом року Ви маєте виростити молодняк, а цих курей вирізати в кінці сезону. Це - аксіома курівництва. Звичайно, Ви можете тримати курей і 10 років (а вони можуть жити до 20), але з кожним роком вони будуть нести все менше і менше яєць (повертаємось до цілей утримання). Наступний шлях. Для отримання яєць є спеціалізован яйценоскі породи, для отримання м'яса - м'ясні (а краще - бройлери). Можна тримати одну породу для яйця, іншу - для м'яса. Є породи "2 в 1": несуть яєць менше, ніж несучки, але більше, ніж м'ясні, називаються породи загального користування (приклад - кучинські). Схожі на сільських, але більш продуктивні.І, ще один шлях. Ви знаходите в довіднику (інтернеті тощо) "красавцев". Як правило, це - декоративні породи, якого б розміру вони не були, але виглядають ефектно. Вони радують око і покращують самооцінку власника, але за продуктивністю ці кури поступаються "простеньким і непоказним"що б там не казали розводчики. Врахуйте, що ціна інкубаційного яйця таких курей коштує 20-50 грн/шт, курча - 30 - 150 залежно від породи, а на виході яйця і м'яса менше. Отже, Вам треба врахувати всі ці фактори, визначитись, що саме Ви хочете, і - вперед Якщо буде потрібна підтримка, консультація - звертайтесь

  8. #8
    Новичок
    Регистрация
    13.07.2012
    Адрес
    Николаев
    Сообщений
    5

    Re: База любителів породної птиці України

    Дякую за таку детальну відповідь.
    Я про курей дещо знаю, зважаючи що я не "дитя асфальта", звичайних да і породних
    тримали мої батьки, але час минув. А зараз я вже "доросла" мабуть для свого господарства.
    Декоритивних курей я тримати не можу, да і по правді не хочу.
    Для мене "красавцы" це брама, бірківські, "леггорн", плімутрок, род-айланд...
    20 років тримати курку я не буду, але я не хочу кожен рік купувати курчат,
    і не знати що з них виросте.
    Дякую за те що відгукнулись, звичайно і підтримка , і консультації завжди потрібні,
    і в загалі "одна голова хорошо, а две лучше".
    Повернемось до теми - де ж "БАЗА" наших спеців?

  9. #9

    Re: База любителів породної птиці України

    Брама - це теж декоративна, тільки велика, леггорн чутливий до температури, плімутрока я давно в Україні не зустрічав і не знаю, чи ще хтось його тут тримає, род-айланд, мабуть, є, але треба шукати, про бірківські знаю лише теоретично, мабуть, можна знайти в спеціалізованих господарствах. Щоб не купувати щороку курчат можна їх самому виводити із яєць свого стада

    ---------- Добавлено в 12:37 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 12:36 ----------

    А щодо бази...буде база...з часом...Просто ще розводчики не знають, що є такий форум...

    ---------- Добавлено в 12:41 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 12:37 ----------

    До речі, є такий сайт http://zoorinok.com.ua/ там сидять якраз розводчики, які більш чи менш серйозно займаються птицею. Можливо, адміністрації сайту варто розмістити там рекламу? А вони, відповідно, розмістять про себе інформацію тут...

  10. #10
    Новичок Аватар для koshka
    Регистрация
    01.12.2012
    Адрес
    Запорожье
    Сообщений
    3

    Re: База любителів породної птиці України

    ДОбрый вечер. Примите в свою компанию? Птицей серьезно занимаюсь третий год. Есть индюки, куры, цесарки. Прочитала про создание базы птицеводов в Украине. Решила зарегистрироваться. Очень полезное дело.
    Я, например, ищу цесаря Загорского белогрудого на племя. Куплю или поменяю. Если есть, кто из Запорожья или Днепропетровска и области. Откликнитесь

  11. #11
    Местный Аватар для Volk60
    Регистрация
    14.01.2010
    Адрес
    Славянск UA
    Сообщений
    215

    Re: База любителів породної птиці України

    В Запорожье живет Лена обратитесь к ней http://zp.prom.ua/cs278373-voloshki-...e-hozyajstvoС . Держу брама светлая, куропатчатая, орпингтон золотистый черноокоймленный, кохинхин голубой, черный, виандот серебристый, китайская шелковая.

  12. #12
    Новичок Аватар для koshka
    Регистрация
    01.12.2012
    Адрес
    Запорожье
    Сообщений
    3

    Re: База любителів породної птиці України

    Цитата Сообщение от Volk60 Посмотреть сообщение
    В Запорожье живет Лена обратитесь к ней http://zp.prom.ua/cs278373-voloshki-...e-hozyajstvoС . Держу брама светлая, куропатчатая, орпингтон золотистый черноокоймленный, кохинхин голубой, черный, виандот серебристый, китайская шелковая.
    Алену знаю. У нее пока не получается. Может еще кто откликнется.

  13. #13
    Здравствуйте дорогие форумчане . Я только сегодня зарегистрировалась .Зовут меня Ольга ,живу в Харькове в частном доме .Птицей увлекаюсь давно ,но мне больше нравятся водоплавающие ,хотя курочек тоже держу .Единомышленники,отзовитес ь .С ув. Оля.

  14. #14
    VIP Аватар для captain Grey
    Регистрация
    10.08.2010
    Адрес
    Украина, Сумы, ул.г.Правды
    Сообщений
    3,142
    Привіт сусідам(я з - Сум, 180 км)! А яку саме водоплаваючу птицю Ви тримаєте? На м'ясо чи декоративну? Може є фото?
    Grey... captain Grey.

    Українська - моя рідна мова!

  15. #15
    Цитата Сообщение от Ольга Александровна Посмотреть сообщение
    Здравствуйте дорогие форумчане . Я только сегодня зарегистрировалась .Зовут меня Ольга ,живу в Харькове в частном доме .Птицей увлекаюсь давно ,но мне больше нравятся водоплавающие ,хотя курочек тоже держу .Единомышленники,отзовитес ь .С ув. Оля.
    Ми тут

Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Ответов: 61
    Последнее сообщение: 31.08.2010, 10:22
  2. База "Баско" на кулиндоровском Пром. Узле.
    от ubn в разделе Частные Объявления Куплю-Продам
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 26.08.2008, 10:51

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •