Показано с 1 по 6 из 6

Тема: Хвилясті попугаї. Догляд. Визначення статі.

  1. #1

    Хвилясті попугаї. Догляд. Визначення статі.

    Напевно кожен чув історії коли стать попугая є протилежним словам продавця. Тому при купівлі попугая звертайте увагу на сам вигляд попугая, активність та дзьоб та лапки. Щоб визначити стать попугая потрібно дивитися на колір восковиці, вона знаходиться вище дзьоба. Ось по фото видно яким кольорома відповідає стать:


    Але найважче визначити коли попугай дуже молодий! В більшость можна розрізнити у віці старше 3 міс. При купівлі моїх попугаїв продавець дивився на тулуб попугая Але цей спосіб я не зрозумів нажаль...
    Ось мої пернаті друзі


    П.С. фото було взято в цій статі.
    Також пропоную ділитися досвідом та фото ваших попугаїв

  2. #2
    Влад, а как зовут попугайчиков? Я так поняла это мальчик и девочка? У них было потомство?

  3. #3
    Даша і Кеша Ні ми їх купили на Новий рік....

  4. #4
    Цитата Сообщение от Влад_@ Посмотреть сообщение
    Даша і Кеша Ні ми їх купили на Новий рік....
    К весне домик к клетке приделай
    Попробуй научить говорить, хотя когда попугаи в паре, их трудно обучить человеческим словам.

  5. #5
    Навчити реально, але не в парі Їм весело там особливо коли я сплю А якимй домік? То тоді можна чекати потомство?

  6. #6
    Цитата Сообщение от Влад_@ Посмотреть сообщение
    Навчити реально, але не в парі Їм весело там особливо коли я сплю А якимй домік? То тоді можна чекати потомство?
    Ты его кстате сам сможешь сделать, ты ж талант
    Вот такой домик

    Если им поставить к весне такой домишко, то должно быть потомство.

    ---------- Добавлено в 00:02 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 00:00 ----------

    Вот домик уже с детками



    ---------- Добавлено в 00:03 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 00:02 ----------

    А здесь целая конструкция лазалок для попугайчиков, и к клетке домик приделали для потомства.


Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •